Rinaldo Interior OÜ asutamine toimus 26.02.1998 aastal. Tegevuse alustamise kuupäevaks loeme 04.05.1998

Meie esimesed töötajad said koolituse Soomes juba 1989 aastal kui Nõukogude Liidu raudne eesriie hakkas langema ja oli võimalus moodustada ühisettevõtteid (juuridiliselt: Joint Ventures) Nõukogude Liidu ja välismaa ettevõtete vahel.

Ühes sellises Nõukogude-Soome ühisettevõttes Rinaldo said oma esimese moodsate tööriistadega töötamise koolituse ka Eesti heade käsitööoskustega kogenud plekksepad. Koolituselt ühisettevõttes töötamisest saadi kaasa ka Soomes tavaks võetud töökultuuri tähtsad osad: tellimuste täitmise kvaliteet ja lepingulistest tähtaegadest kinni pidamine.

Rinaldo Interior OÜ tekitas suurt huvi Eesti disainerites, sest olime valmis ja võimelised teostama mistahes julgeid disainlahendusi messingist, roostevaba terasest, alumiiniumist jne. Soomest hangitud seadmed võimaldasid kogenud töömeestel toota moodsaid disaintooteid ja Eesti disaineritest said meie head koostöö partnerid, kelle ideid oleme teostanud tänaseni Kui Eestis algas pankade tormiline areng, siis kvaliteetse sisutusega ja julgete disaini lahendustega esinduskontorite tootjaks oli tihti Rinaldo Interior OÜ.

Meie üheks suurimaks kliendiks oli kiiresti arenev Hansapank (täna Swedbank), kelle pangakontoreid õnnestus meil sisustada nii Eestis kui Lätis. Meie headeks koostöö parneriteks on Eesti parimad ehitusfirmad, kellega koos oleme andnud oma panuse Suure osa Eesti hotellide, kaubanduskeskuste ja eramute valmimisele.

Rinaldo Interior OÜ sai anda ka oma panuse Soome laevaehituse buumi, kui Helsinki ja Turu laevaehitustehastes valmisid nii Silja Line laevad kui ka Kariibi mere ristlejad.

Meie headeks tellijateks on ka Soome juhtivad ehitusfirmad, kes on andnud meile võimaluse osaleda paljudes huvitavates ehitusprojektides.

Eksportinud oleme omi tooteid koos paigaldusega lisaks Soomele ka teistesse naabermaadesse Rootsi, Lätti, Leetu ja ka Moskva pankurite uhketesse eramutesse ning Kogalõmmi Lukoili peamajja.

Sellised heade ja pikaajaliste kliendisuhete olemasolu andis ka ettevõttele tugeva majandusliku baasi arenguks. Tänu millele oleme üle elanud ka kõik meie tegevusperioodi jäänud arengubuumid ja majanduskriisid, mis on karastanud ja õpetanud meid toime tulema raskustega, mida me ise pole põhjustanud ja säilitama tasakaalukust ka lennukatel aegadel.Täna töötab Rinaldo Interior OÜ-s Eesti parimate metalliala juhtimisel 18 suurepäraste oskustega metallimeest ja oma 16 aastase kogemusega oleme endiselt valmis teostama ka kõige julgemaid ja esmapilgul teostamatuid ideid.

Täname kõiki koostööpartnereid ja Tere Tulemast Rinaldo Interiori koostööpartneriks!